seo koolitus

SEO: Kodulehe optimeerimine

104 õpilast

Kodulehe optimeerimine on üks tähtsamaid digiturunduse tegevusi. Kursuse käigus omandatavaid teadmisi saad rakendada kõikvõimalike veebikeskkondade optimeerimiseks.

Ilmselt on sinu jaoks oluline oma veebilehega Google otsingus esile tulemine. Kui sinu jaoks on tähtis olla otsingutulemustes konkurentidest eespool, siis kodulehe optimeerimine annab sulle tulemused. Optimeerimise tulemused toimivad pikka aega ja toovad su veebilehele potentsiaalseid kliente. Konkurent peab aga vaeva nägema, et sinust mööda minna.

Olen kodulehe optimeerimise kursuse kokku pannud just neile, kes tahavad ise oma veebi parematele positsioonidele aidata. Kursuse käigus annan sulle tehnikad, mille abil tulemusi saavutada. Samuti õpid tundma töövahendeid, mis lihtsustavad ja kiirendavad optimeerimise protsessi.

Koolituse läbimisel vaatame koos üle kõik kodulehe optimeerimisega seotud teemad. Nende seas veebilehe tehnilised elemendid nagu tiitlid ja kirjeldused. Keskkonna autoriteedi suurendamine ja linkide hankimise. Otsingutulemustes paremini silma paistmise ja sisu loomise.

Kursus on väga praktiline ja selle käigus saad õpitut kohe oma veebi edendamiseks rakendada.

Olen viimasel poolaastal teinud läbi mitmed Priit Kallase koolitused ning see on olnud silmiavav retk. Peale selle, et õppisin veebiturunduse instrumente kasutama, olen enda jaoks läbi mõelnud tõsiasja, et kogu veebisisu ei tule suunata mitte ainult sellele konkreetsele inimesele, keda kõnetada soovid, vaid ka otsingurobotitele. Suur osa veebis olevast teabest jõuab meieni ju tänu sellele, et robot suudab meile selle üles leida. Järelikult tuleb oma pakutav sisu muuta võimalikult kergesti leitavaks. Loomulikult teadsin ma seda ka varem, aga ei teadvustanud, kuivõrd oluline on see sisu ja reklaami koostamisel. ~ Piret, disainer

Õppematerjal on soovitav läbida sellise tempoga, et sul jääb aega õpitut oma veebikeskkonnas rakendada. Nii on sul videokoolituse lõpuks esimene optimeerimise ring oma veebilehele peale tehtud. Lisaks on sul olemas kõik teadmised ja vahendid, et edaspidi ise hakkama saada ja otsingus parematele positsioonidele tõusta.

SEO koolituse sisu saad kasutada olenemata platvormist, mis sul veebis kasutusel. Kõigil enamlevinud sisuhaldusvahenditel on olemas SEO lisad. Olgu sul WordPress, Magento, Voog või miskit muud, siis koolituse teadmised on rakendatavad, kasutades antud vahendi võimalusi.

0. Sissejuhatus kodulehe optimeerimisse

1. Töö märksõnadega

2. Otsingufaktorid sinu veebilehel (on-page SEO)

3. Tehnilised seo faktorid

4. Linkide hankimine (link building)

5. SEO tulemuste mõõtmine ja analüütika

6. Veebi optimeerimise tegevused

7. Intervjuud Eesti tippspetsialistidega

XX. Lisamaterjal

Kursuse juurde saad alati tagasi tulla, kui küsimusi tekib või tahad uue keskkonna optimeerimise samm sammult läbi teha.

Koolitaja

295,00 €