seo koolitus

SEO: Kodulehe optimeerimine

78 õpilast

Kodulehe optimeerimine on üks tähtsamaid digiturunduse tegevusi. Kursuse käigus omandatavaid teadmisi saad rakendada kõikvõimalike veebikeskkondade optimeerimiseks.

Ilmselt on sinu jaoks oluline oma veebilehega Google otsingus esile tulemine. Kui sinu jaoks on tähtis olla otsingutulemustes konkurentidest eespool, siis kodulehe optimeerimine annab sulle tulemused. Optimeerimise tulemused toimivad pikka aega ja toovad su veebilehele potentsiaalseid kliente. Konkurent peab aga vaeva nägema, et sinust mööda minna.

Olen kodulehe optimeerimise kursuse kokku pannud just neile, kes tahavad ise oma veebi parematele positsioonidele aidata. Kursuse käigus annan sulle tehnikad, mille abil tulemusi saavutada. Samuti õpid tundma töövahendeid, mis lihtsustavad ja kiirendavad optimeerimise protsessi.

Koolituse läbimisel vaatame koos üle kõik kodulehe optimeerimisega seotud teemad. Nende seas veebilehe tehnilised elemendid nagu tiitlid ja kirjeldused. Keskkonna autoriteedi suurendamine ja linkide hankimise. Otsingutulemustes paremini silma paistmise ja sisu loomise.

Kursus on väga praktiline ja selle käigus saad õpitut kohe oma veebi edendamiseks rakendada.

Õppematerjal on soovitav läbida sellise tempoga, et sul jääb aega õpitut oma veebikeskkonnas rakendada. Nii on sul videokoolituse lõpuks esimene optimeerimise ring oma veebilehele peale tehtud. Lisaks on sul olemas kõik teadmised ja vahendid, et edaspidi ise hakkama saada ja otsingus parematele positsioonidele tõusta.

Kursuse juurde saad alati tagasi tulla, kui küsimusi tekib või tahad uue keskkonna optimeerimise samm sammult läbi teha.

Seda koolitust saad tellida ka Töötukassa vahendusel.

Koolitaja

295,00 €

Lisa kommentaar