Kodulehe optimeerimine otsingumootoritele, SEO koolitus [2023]

Kodulehe optimeerimine koolitus SEOKodulehe optimeerimine otsimootoritele on kõige olulisem külastajate allikas veebilehte turundades.

Enamus veebilehtede puhul tuleb 30-70% külastajatest otsingumootoritest. Kodulehe optimeerimine ja SEO koolitus annab sulle teadmised, mille abil saad oma kodulehe otsingumootorites parematele positsioonidele aidata. Kui külastaja tuleb orgaanilisest otsingust, siis ei pea sa tema eest Google Adsis maksma.

Kodulehe otsingumootoritele optimeerimine annab pikaajalisi tulemusi ja kord tehtud töö mõju kestab aastaid. Kodulehe optimeerimisel on väga oluline sisuga tegelemine, millest annab põhjaliku ülevaate sisuturunduse koolitus.

Muuda SEO koolitus praktikumiks! Läbi see omas tempos ja optimeeri samal ajal oma veebilehte. Vaata SEO e-kursust.

Kellele on SEO koolitus mõeldud?

Kodulehe optimeerimine on vajalik kõigile. Nii väikestele, keskmisele kui suurtele organisatsioonidele on oluline, et neid leitaks otsingutulemustest. Koolitus on mõeldud sulle kui:

 • Vastutad organisatsiooni veebilehe käekäigu eest.
 • Sinu jaoks on olulised veebilehelt tulevad kontaktid.
 • Tahad saada tulemusi, mille mõju kestaks aastaid.
 • Eelarve on piiratud. 
 • Tahad ise oma asjadega hakkama saada.
 • Oled otsustaja ja tahad teada, millised on võimalused.

kodulehe optimeerimine seo

Sinu kasu koolitusest

SEO koolitus on praktiline. Kodulehe optimeerimine on koolitusel esitatud reaalsete näidete varal, mida saad kohe ise rakendada. Teeme sulle selgeks tehnikad ja nipid, mida kohe kasutusele võtta. Toome nii häid kui halbu näited, et sinu jaoks veebilehe optimeerimine võimalikult lihtsaks muuta. Tihti on hea ja halva lehe vahel väga väikesed erinevused ja muudatused võivad tulemusi kordades suurendada.

 • Saad selgeks põhitõed, millest oleneb positsioon otsimootoris;
 • Märksõnade analüüs, milliseid märksõnu sinu sihtgrupp kasutab;
 • Veebilehe elementide tehniline optimeerimine otsingumootoritele;
 • Mobiilse veebi optimeerimine;
 • Sisu tähtsus ja maht kodulehe optimeerimisel;
 • Linkimine veebilehe sisuosade vahel;
 • Linkide ehitamine, lingid teistelt veebilehtedelt ja sotsiaalmeediast
 • Töövahendid otsimootoritele optimeerimiseks.

Saad selgeks põhitõed, parimad praktikad kodulehe optimeerimiseks. Anname edasi oma aastatepikkuse praktilise kogemuse, kuidas kasutada erinevaid tehnikaid, et otsingus paremaid positsioone saavutada. Kuidas saada teada, mida potentsiaalsed kliendid otsivad. Õpid tundma üht olulisemat kontaktide hankimise vahendit internetiturunduses. Ka SEO teenus annab paremaid tulemusi, kui tead, mida küsida.

Tihti on vaja konkureerida nii otsingutulemustes kui Google reklaamis, siis aitab Google Ads koolitus. Uuri ka seda, kuidas lehele jõudnud kasutaja tehingut sooritama panna.

Kodulehe optimeerimine annab tulemusi!

kodulehe optimeerimine seo koolitus

Koolituse tulemusena saad selgeks

SEO koolitus annab tervikliku ülevaate, mis on otsimootoritele optimeerimine. Kuidas oma veebilehte optimeerida selleks, et saavutada otsingutulemustes paremaid positsioone. Koolituse tulemusena oskad:

 • kuidas teha koduleht otsimootoritele leitavaks;
 • kuidas jälgida tulemusi ja milliseid töövahendeid kasutada;
 • kuidas planeerida oma lehe arengut ja sisu planeerida;
 • kuidas saavutada häid positsioone otsingutulemustes.

Hästi optimeeritud kodulehe kriteeriumiks on otsingust tulevate külastajate arv. Tulemuste saavutamiseks on vaja silmas pidada väga palju erinevaid aspekte, millega pead oma kodulehe arendamisel arvestama. Aitan need sul selgeks saada.

SEO E-kurusus

E-kursusel saad läbida koolituse omale sobivas tempos ja teha prktilist tööd oma veebilehe optimeerimisega. Registreeru e-kursusele

Saalikoolituse toimumise aeg ja koht

Koht: Tallinn
Aeg: vaata registreerumise lehelt
Koolitaja: Priit Kallas, Dreamgrow Digital

Koolituse kava

10.00-12.00 Esimene sessioon
12.00-12.45 Lõuna
12.45–14.15 Teine sessioon
14.15–14.30 Kohvipaus
14.30–16.00 Kolmas sessioon

Pane ennast siin koolitusele kirjaSeda koolitust saad tellida ka Töötukassa vahendusel.

SEO koolituse küsimused ja vastused

Saad selgeks kõige tähtsama ja parimad praktikad optimeerimiseks. Anname sulle oma aastatepikkuse praktilise kogemuse, erinevate tehnikate kasutamiseks, et otsingus paremaid positsioone saavutada. Õpid tundma üht olulisemat kontaktide hankimise vahendit internetiturunduses.

 1. Mida ma koolituselt saan?

  SEO koolitus on praktiline. Koolitus on kokku pandud reaalsete näidete varal, mida saad kohe rakendada. Saad selgeks tehnikad ja nipid, mida kohe kasutusele võtta. Anname edasi oma aastatepikkuse praktilise kogemuse, kuidas kasutada erinevaid tehnikaid, et otsingus paremaid positsioone saavutada.
  SEO koolituse väärtus

 2. Mis on SEO koolituse sisu?

  Anname sulle edasi kõik, mida vajad tulemuslikuks optimeerimiseks. Saad selgeks põhitõed, millest oleneb positsioon otsimootoris; Märksõnade analüüs, milliseid märksõnu sinu sihtgrupp kasutab; Veebi tehniline optimeerimine; Sisu tähtsus ja maht kodulehe optimeerimisel; Linkimine veebilehe sisuosade vahel; Lingid teistelt veebilehtedelt; Töövahendid otsimootoritele optimeerimiseks.
  kodulehe optimeerimine seo

 3. Kellele on SEO koolitus on mõeldud?

  Kodulehe optimeerimine on vajalik kõigis veebides. Nii väikestele, keskmisele kui suurtele. Koolitus on mõeldud sulle, kui vastutad veebilehe käekäigu eest ja tahad saada tulemusi, mille mõju kestaks aastaid. Tahad ise oma asjadega hakkama saada.
  kellele on SEO koolitus mõeldud

 4. Kus koolitus toimub?

  Koolitus toimub Tallinnas Euroopa hotellis ja seda viib läbi SEO ja Google Adsi ekspert Priit Kallas. Vaata täpset kuupäeva Turundustreffi veebis.
  seo koolituse asukoht ja aeg

Pane ennast siin koolitusele kirja.

SEO sisekoolitus

Seda koolitust saad tellida ka sisekoolitusena. Vaata lähemalt. SEO koolitus on saadaval ka Töötukassa nimekirjas.