Internetiturunduse sisekoolitused

Sisekoolitused on hea lahendus internetiturunduse kompetentsi oma meeskonda tuua. Koolitame teie töötajaid nii, et saate ise oma turundustegevuse oluliste aspektidega hakkama.

Priit Kallas internetiturunduse koolitused bi

Sisekoolitused koostame vastavalt teie vajadustele. Võtame aluseks teie praeguse olukorra ja aitame teie meeskonnal juba koolituse käigus leida uusi võimalusi, kuidas oma turundustegevusest mõõdetavaid tulemusi saada.

GoTravel sisekoolitusKoolitus oli väga põhjalikult ja just meile vajalikult üles ehitatud. Kuna seltskonnas oli nii kollanokki kui vanu kalu, siis oli ikkagi leitud kuldne kesktee, et kõik saaksid maksimumi. Mulle väga meeldis, et kus vähegi võimalik, oli materjal ette valmistatud just meie veebi põhjal. Müüdud! — Rista Koit, GoTravel, müügidirektor

Mis on sisekoolitus? Erinevad formaadid

Enamus sisekoolitused toimuvad töötubade ja seminaride vormis, mis on praktilised ja tegelevad teie olemasoleva turundusstrateegia vahendeid kasutades. Juhul kui mõni teema vajab esmalt üldisemat sissejuhatust, siis korraldame sessioonid piisava vahega, et omandatud materjali saab rakendada ja esmased tulemused on saadud.

Priit Kallase SEO-teemaline koolituspäev oli ehe näide täiuslikust teema valdamisest. Sageli ei suuda erialaspetsialistid vaatamata pädevusele oma teadmisi kuulajatega kaasavalt jagada. Priidu puhul seda muret pole. Tema rahulik ja enesekindel esinemisstiil ning koolituse põhjalik ettevalmistus tagasid kuulajate jäägitu tähelepanu päeva lõpuni. Priidu toodud näited olid kõik elust võetud ning praktikas läbi proovitud. Koolituselt saadud infot hakkas Photopointi interneti turunduse meeskond juba samal päeval kasutama! — Urmas Kiisk, juhatuse liige, Nordic Digital AS/Photopoint.ee

Sisekoolitused ja töötoad

Praktikutele on formaatidest kõige sobilikumad töötoad, mille käigus vaadatakse organisatsiooni praegust olukorda ja õppimise käigus kasutatakse näidetena varasemaid tegevusi. Töötoad on kõige efektiivsemad siis, kui esimeses vaadatakse üle praegune olukord ja leitakse kiireimaid võite andvad kitsaskohad. Sellele järgneb mõne nädalane iseseisev töö ettevõtte turunduses. Teises töötoas keskendutakse saavutatu analüüsile ja keskendutakse valdkonna peensustest. Selliseid tsükleid võib korrata sama teema või uue valdkonnaga.

Üks Priidu praktiline koolitus on väärt rohkem kui kümme muud koolitust! Priit on kahtlemata väga suure kogemusega praktik, kelle juhtnööre võib usaldada, sest tead, et ta on need asjad kõik ise läbi proovinud ning oskab selle põhjalt soovitada sulle parimaid ja kasulikumaid lahendusi. — Agnes Männiste, Loodusvägi

priit kallas internetiturunduse töötoad

Strateegiatöö sisekoolitus

Tihti on strateegia vaid kogumik loosungeid, mis ei aita panna paika samme, et soovitud tulemusteni jõuda. Strateegiatöö on oma olemuselt töötoad, mille käigus ettevõtte juhtkond ja võtmeisikud keskenduvad eesmärkidele orienteeritud plaani loomisele. Meie eesmärgiks strateegiatöö läbiviimisel on öelda, kui praktiline strateegia on muutumas rakendamatuks mulliks. Strateegiatöö tulemusena on selge, mida edasi peab tegema, et tulemuste suunas liikuda.

All Pet’s Life strateegiatöö praktikumid andsid meile konkreetse plaani, mida me peame tegema, et järgneva paari aasta jooksul tulemusi saavutada. ~ Jana, All Pet’s Life

Seminarid

Erineva taseme juhtidele on parimaks õppevormiks seminarid, mis annavad ülevaate internetiturunduse valdkondade võimalustest. Tegemist on peamiselt teadmiste ammutamisega, et olla vääriline partner allhankijatele või organisatsioonis töötavatele spetsialistidele. Peamine fookus on efektiivsusel ja tulemuste mõõtmisel.

Veebinarid

Suurematel gruppidele või hajusalt töötavatele tiimidele saab hästi teadmisi jagada veebinaride abil. Veebinare saab läbi viia täielikult veebivahendeid kasutades või ka hübriidüritusena, milles mõned osalejad on füüsiliselt kohapeal ja teised jälgivad toimuvat veebivahendusel. Formaati saab valida mõnekümnest minutist mitmepäevaste sündmusteni.

veebinarid internetiturundus priit kallas

Konsultatsioonid ja sisekoolitused

Üksikute spetsiifiliste turundusprobleemide lahendamisel on enamasti parimaks vormiks konsultatsioonid. Konsultatsioonid on sel juhul üles ehitatud mini töötoana, mille käigus võetakse ette praktiliselt lahendust vajav küsimus. Töö käigus leiab probleem lahenduse ja konsultatsioonil osalenud saavad teadmised antud küsimuse iseseisvaks lahendamiseks.

Kui soovid reaalselt kasutatavaid soovitusi ja parendusideid, siis Dreamgrow peaks olema Su esimene valik. Räägitakse asjast nii nagu nad on, miks nad on ja mida Sa tegema peaks, et nad paremaks läheks. — Svea Lillepalu, Baltic Tours AS

Eesmärgiks oli konsultatsiooni käigus parandada ettevõtte Google Ads ja Facebook kanalites tegevuse mõõtmist, optimeerida ja leida üles praegused lekkekohad. Kõik konsultatsiooni eesmärgid said täidetud ning lisaks sain veel mitmeid kasulikke juhiseid, kuidas kasutusele võtta uusi turundusvõimalusi. Kokkuvõttes sain mõne tunniga Ads mõõtmise viia uuele tasemele, lekkekohad leitud ja uued turundusvõimalused koos juhistega tegevusplaani lisatud. — Kenneth Kutan, iconfit.eu

Konverentsid

Ürituste korraldajatele saame kokku panna kava, mis võib pikkuselt olla mõne minutiline või täita mitu päeva. Samuti oleme aidanud korraldada pikemaid koolitusprogramme, mis kestavad terve aasta.

sisekoolitused priit kallas best internet
Konverents Best Internet 2019

Kogemus

Priit Kallas on läbi viinud üle 700 koolituse, seminari ja konverentsi esinemise. Tema käest on teadmisi ammutanud tuhanded Eesti ja välismaa turundajad ning ettevõtjad. Mõni minut, tund või päev. Kogemusi on pea kõigis võimalikes ettekandetüüpides: personaalne esinemine, paneel, videokoolitus, veebinar, raadio, tele. Keeltena on kasutusel eesti ja inglise. Auditooriumi suurused on ulatunud mõnest kuulajast sadadeni. Vajadusel pakume ka mitmesuguseid internetiturunduse teenuseid.

Toimunud sisekoolitused

Oleme teinud sisekoolitusi nii suurtele kui väikestele:

 • Telia
 • EAS
 • Elisa Eesti
 • Postimees
 • Tartu Ülikool
 • Modera
 • Omniva
 • NATO Cooperative Cyber Defence Centre of Excellence
 • CV Keskus
 • Riigikantselei
 • SDE
 • Ajujaht
 • Food Studio
 • Ajakirjade Kirjastus
 • Archimedes SA
 • Ida-Tallinna Keskhaigla
 • Nord Varaliising
 • GoTravel
 • European Institute of Innovation and Technology
 • Tallinna Linnavalitsus
 • Tartu Linnavalitsus
 • Fakto Auto
 • Peugeot Eesti
 • Marketingi Instituut (EAS)…

…ja paljud teised. Lisaks sisekoolitustele oleme pidanud loenguid ka kõrgkoolides ja osalenud lektorina erinevate koolitusfirmade turundusega seotud programmides.

Sisekoolitused teemade kaupa

Koolituste konkreetne sisu selgub alati teie vajadustega tutvudes. Paneme paika ka selle, milline on loengumaterjali ja praktiliste ülesannete osakaal. Näiteid teemadest, mida meie sisekoolitused katavad ja saate oma organisatsioonile tellida:

Võta meiega ühendust!

Koos saame panna kokku koolituse, mis aitab teil oma eesmärke saavutada.